VIPER

ODKURZACZ DSU 10-EU 10L

 

Seria DSU idealnie nadaje się  do profesjonalnego sprzątania w biurach, hotelach, małych obiektach handlowych. W skład rodziny produktów DSU wchodzą 4 modele (DSU 8, DSU 10, DSU12 i DSU 15) różniące się pojemnościami zbiorników. Dodatkowo modele DSU 12 i DSU15 posiadają tryb pracy ECO pozwalający oszczędzać energię elektryczną. Standardowo urządzenia dostarczone są z dyszą tapicerską, dyszą podłogową, dyszą szczelinową i okrągłą dyszą z włosiem. Opcjonalnie dostępny jest filr HEPA.

CENA KATALOGOWA 509 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 


ODKURZACZ LSU 135-EU

 

LSU 135 to mocny, profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Jest łatwy w użyciu i ma optymalną siłę ssania. Rodzina produktów LSU ma konstrukcję modułową i oferuje różne pojemności zbiorników i silników. Pojemność zbiornika w odkurzaczu LSU 135 to 35 litrów i jest to jednostka jednosilnikowa.

 

 

CENA KATALOGOWA 758 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT


 

MIKROAUTOMAT SZORUJĄCO – ZBIERAJĄCY AS 380/15

 

AS380/15 to kompaktowy mikro automat szorująco-zbierający o atrakcyjnym wyglądzie i małych gabarytach. Jest prosty w obsłudze, w pełni wyposażony i gotowy do pracy. Z tym mikro automatem możesz łatwo umyć posadzkę w ograniczonych przestrzeniach. AS 380/15 jest łatwy w użyciu a dzięki konstrukcji panelu sterującego oraz uchwytom na zbiorniku wody brudnej jest poręczny w obsłudze dla operatora.

 

 

CENA KATALOGOWA JUŻ OD 6400 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT


 

 

AUTOMAT SZORUJĄCO- ZBIERAJĄCY AS5160/AS5160T

Automat szorująco-zbierający AS5160 / AS5160 zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia wraz z niezawodnością i łatwością obsługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Viper AS5160 i AS5160T to wysokowydajne automaty szorująco-zbierające prowadzone ręcznie, wyposażone w akumulatory i pojemne zbiorniki, aby zapewnić nieprzerwaną pracę przez wiele godzin. Te proste w obsłudze i ergonomiczne maszyny zapewniają dokładne czyszczenie powierzchni wewnątrz pomieszczeń.

 

 

CENA KATALOGOWA JUŻ OD 16 371 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT


 

POLERKA DR 1500 H

DR 1500 H to profesjonalna polerka wysokoobrotowa przeznaczona do polerowania i konserwacji podłóg o wysokim połysku. Bardzo łatwa w obsłudze i skuteczna w pracy. Wytrzymała, niezawodna i wydajna. Idealna do uzyskiwania wysokiego połysku na zabezpieczonych podłogach.

 

 

CENA KATALOGOWA 4 465 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT


 

 

ODKURZACZ CAR 275

CAR275 to najlepszy odkurzacz piorący do utrzymania czystości w miejscach narażonych na duże natężenie ruchu pieszego. Z tym mocnym urządzeniem będziesz mógł sprostać nawet bardzo wymagającym oczekiwaniom w zakresie czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerki meblowej w biurach, szkołach, restauracjach, hotelach i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego.

 

 

CENA KATALOGOWA 3 453 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT