Nilfisk

AUTORYZOWANY PUNKT SPRZEDAŻY I SERWIS FIRMY NILFISK

 MC-2C

 

Seria nowych urządzeń MC 2C jest przeznaczona do standardowych prac czyszczących. Oferują one świetną efektywność pracy, profesjonalny osprzęt, poręczność i łatwość magazynowania. Mobilne myjki MC 2C oferują wysoki poziom ergonomii i czyszczenia. Linia MC 2C składa się z 6 modeli przeznaczonych do półprofesjonalnego, rutynowego zastosowania np. w warsztatach lub na małych budowach. Kompaktowa konstrukcja urządzeń linii MC 2C łączy w sobie jakość wykonania, ergonomię i trwałość.

CENA KATALOGOWA JUŻ OD 2 614 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 

 


 

MC-3C 150/660

 

Seria zimnowodnych myjek wysokociśnieniowych MC 3C została zaprojektowana do lekkich zadań ogólnego sprzątania i stanowi doskonały wybór dla punktów handlowych, małych spółdzielni mieszkaniowych, małych warsztatów i gospodarstw rolnych. Seria ta jest wyposażona w profesjonalną pompę o 2800 rpm z tłokami ze stali nierdzewnej do lekkich zadań czyszczenia.

CENA KATALOGOWA 3 584 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 

 

 


MC 5M 200/1050 FA

 

Myjki wysokociśnieniowe MC 5M są najbardziej wszechstronnymi urządzeniami dla wymagających Klientów w rolnictwie, przemyśle, budownictwie i motoryzacji. Udało nam się połączyć niezrównany poziom mobilności i łatwości obsługi z solidną konstrukcją i wieloma praktycznymi funkcjami użytkowymi.

CENA KATALOGOWA 6 930 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 

 

 


MYJKA CIŚNIENIOWA C 120.7-6

Poręczne myjki wysokociśnieniowe z kółkami transportowymi do podstawowych zadań w zakresie sprzątania na zewnątrz budynków

CENA KATALOGOWA 475,10 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 

 

 


MYJKA CIŚNIENIOWA D 130.4 X-TRA

 

 

Uniwersalna i kompaktowa myjka ciśnieniowa. Przeznaczona do wszystkich typów lekkich prac wokół domu o małej częstotliwości.

CENA KATALOGOWA 1 324,28 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 


 

MYJKA CIŚNIENIOWA D 140.4 X-TRA

 

Wybierając ten model zyskujesz niezawodną, wydajną i łatwą w obsłudze myjkę ciśnieniową . Doskonale sprawdzi się przy myciu samochodów, przyczep kempingowych, mebli ogrodowych lub tarasów.

CENA KATALOGOWA 1 523,03 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 

 


 

ODKURZACZ MAXXII II 55-1 WD

MAXXI II 55 dzięki unikalnemu podwójnemu systemowi filtrów umożliwia łatwą i efektywną pracę na sucho i na mokro. Dzięki systemowi MulitFit MAXXI II jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami z grupy odkurzaczy przemysłowych serii ATTIX.

CENA KATALOGOWA JUŻ OD 1 812 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 

 

 

 


 

ODKURZACZ AERO 21 INOX

 

AERO 21 INOX to najmniejsze odkurzacze z serii AERO charakteryzujące się kompaktową budową i łatwością obsługi. Wyposażone w sprawdzony system czyszczenia filtra Push&Clean oraz w przydatne punkty mocowań akcesoriów. 20-litrowy zbiornik zapewnia dużą mobilność dzięki zastosowaniu trwałych kółek transportowych i rączki do jego łatwiejszego przenoszenia i opróżniania – opcją jest zbiornik INOX ze stali nierdzewnej.

CENA KATALOGOWA 686 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 


 

ODKURZACZ ATTIX 30-21 PC

ATTIX 30 reprezentuje nowe możliwości osiągnięcia wysokiej siły ssania w wielu zastosowaniach. Cichy, mały i mobilny. Idealne rozwiązanie dla fachowców będących w ruchu. Dostępny z półautomatycznym systemem czyszczenia filtra Push&Clean.

CENA KATALOGOWA 1 951 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT

 

 

 

 

 


 

 

ODKURZACZ SALTIX 10

 

Solidny i kompaktowy odkurzacz Nilfisk ALTO SALTIX 10 do zbierania na sucho to urządzenie idealnie sprawdzające się w hotelach, biurach czy sklepach. Mocny silnik odkurzacza i wysokiej jakości akcesoria zapewniają wysoką efektywność pracy i dużą wytrzymałość co sprawia, że odkurzacz jest idealny do codziennego użytku.


CENA KAT
ALOGOWA 873,38 ZŁ NETTO MINUS ATRAKCYJNY RABAT