Karcher

SPRZEDAŻ I SERWIS URZĄDZEŃ CZYSZCZĄCYCH FIRMY KARCHER


ODKURZACZ T 12/1

Odkurzacz charakteryzuje się trwałą konstrukcją odporną na mechaniczne uszkodzenia, wysoką mobilnością i wygodną obsługą. System Clip usprawnia łączenie oraz wymianę węży ssących i kolanek. Odkurzacz doskonale sprawdza się w branży hotelarskiej, restauracyjnej, agroturystyce, handlu i pomieszczeniach biurowych.

CENA KATALOGOWA 1.169 ZŁ BRUTTO MINUS RABAT

 

 

 

 

 


 

ODKURZACZ NT 27/1

 

Odkurzacz z funkcją zbierania wody polecany jest szczególnie firmom sprzątającym, małym sklepom spożywczym, warsztatom samochodowym i rzemieślniczym oraz gospodarstwom agroturystycznym. Wyposażony jest w skuteczny, zmywalny filtr o długiej żywotności umożliwiający zarówno odsysanie wody jak i zbieranie suchych zanieczyszczeń (wymaga wysuszenia po odsysaniu wody).

 

CENA KATALOGOWA 972 ZŁ BRUTTO MINUS RABAT

 

 


PUZZI 10/2 ADV

Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym.

CENA KATALOGOWA 4.797 ZŁ BRUTTO MINUS RABAT

 

 

 


MYJKA CIŚNIENIOWA HD 5/15 C

W linii HD kompakt główny nacisk położono na zmniejszenie wymiarów oraz wagę urządzenia. Urządzenie ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, lub często trzeba pracować w różnych miejscach. Dodatkowe uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. Urządzenie może pracować w pozycji pionowej i poziomej.

CENA KATALOGOWA 3.198 ZŁ BRUTTO MINUS RABAT

 

 

 

 

 


PROFESJONALNA MYJKA HDS 8/17 C

Urządzenia klasy kompakt doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, zakładach rzemieślniczych oraz małych przedsiębiorstwach posiadających własną flotę samochodów. Montowany na wejściu dokładny filtr wody chroni pompę przed zanieczyszczeniami. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. Monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po przekroczeniu 300°C zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

CENA KATALOGOWA 12.915 ZŁ BRUTTO MINUS RABAT

 

 

 


PROFESJONALNA MYJKA HDS 5/12 C

Nowa generacja HDS klasy kompakt wyróżnia się doskonałą mobilnością i uproszczoną obsługą. Urządzenia mogą pracować w trybie eco! efficiency, który skutecznie redukuje zużycie paliwa.

 

CENA KATALOGOWA 10.086 ZŁ BRUTTO MINUS RABAT